BIBIANA VYSLOUŽILOVÁ

Vedoucí kanceláře, realitní makléř

V r. 2004 jsem nastoupila jako asistentka do pražské realitní kanceláře, čímž se mi otevřely dveře do realitního světa a zjistila jsem, jak zajímavý a pestrý je. Když jsem se po dvou letech měla vracet do rodné Olomouce, věděla jsem, že chci v tomto světě setrvat a nadále se rozvíjet a získávat zkušenosti již jako realitní makléř. Ihned jsem získala práci ve známé realitní kanceláři. Během let se ze mě stal profesionál s mnoha zkušenostmi.

V r.  2014 se mi narodil syn a má práce musela jít stranou. Avšak jsem stále jednou nohou zůstávala za prahem, aby se mi dveře do realitního světa nezavřely. Nyní jsem zpět. Zase o něco moudřejší a zkušenější, nejen jako makléř, ale i jako člověk.

Ke klientům přistupuji vždy s úsměvem, s potřebnou dávkou empatie a s odhodláním jim ve všem pomoci a dotáhnout celý případ do zdárného konce.

Nebojím se překážek, jsou pro mě výzvou. Jsem zásadová a mám na sebe vysoké nároky. Úspěch pro mě znamená překonání překážek, ukončený případ a šťastní klienti na obou stranách, kteří si odnesou jen pozitivní vzpomínky a případně se mi jednou vrátí, nebo mě doporučí dál. To je krásné na této práci.